Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou IPC-K2EP-5H2W (3.6мм). 5МП IP відеокамера Ranger 2 5MP-H2
Imou IPC-K2EP-5H2W (3.6мм). 5МП IP відеокамера Ranger 2 5MP-H2
Код товара: 67818Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 5МП, 1/3" CMOS-матриця; Фокус 3.6мм (кут огляду 87°); Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2688 x 1664) - 25 к\с; Кодеки H.264, H.265; ІЧ світло (до 10м); Функції зображення: смарт-трекінг, детектор руху, виявлення...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/3” Progressive CMOS |
| Регулювання по осях | 355° Панорамування та -5~80° Нахилу |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 87°, В: 48°, Д: 108° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 x 1664 - 25 к/с |
| Метод зберігання | microSD до 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n/ax |
| Цифрове збільшення | 8х |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Живлення | DC 5В 1A |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 77.4 х 77.4 х 108.1 мм |
| Вага | 197 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення