Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou Cruiser SE+ 3MP (IPC-K7CP-3H1WE). 3МП H.265 Wi-Fi P&T
Imou Cruiser SE+ 3MP (IPC-K7CP-3H1WE). 3МП H.265 Wi-Fi P&T
Код товара: 66502Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 3МП 1/2.8 CMOS; Фокус 3.6мм (кут огляду 82°); Максимальна роздільна здатність відео 3 МП (2304 х 1296) - 20 к\с; Кодеки H.265/H.264; ІЧ+видиме світло (до 30м); Аналітика та аларми: аудіовізуальна сигналізація, розпізнавання ти...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 3МП |
| Регулювання по осях | ~355° панорамування та 0~90° нахилу |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 82°, В:44°, Д:104° |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2304 x 1296- 20 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD до 512 Гб |
| Сумісність | Onvif |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100М Ethernet; Wi-Fi 6: IEEE802.11b/g/n/ax |
| Цифрове збільшення | 8x |
| Живлення | DC 12V1A |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -30°C - +50°C |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | 121 х 136 х 183 мм |
| Вага | 405 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення