Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Imou Cell PT 4G KIT (3MP). Комплект камера 3MP H.265 4G + сонячна панель
Imou Cell PT 4G KIT (3MP). Комплект камера 3MP H.265 4G + сонячна панель
Код товара: 68441Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 3МП, 1/2.8" CMOS-матриця; Фокус 3.6мм (кут огляду 88°); Максимальна роздільна здатність відео 3 МП (2304 х 1296) - 15 к\с; Кодеки H.265/H.264; ІЧ світло (до 20м); 4G LTE FDD: B1/3/5/7/8/20/28; LTE TDD B38/40/41; Акумулято...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/2.8”Progressive CMOS |
| Регулювання по осях | панорамування 330 °, нахил 90° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 88°, В: 45°, Д: 107° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2304 х 1296 - 15 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | Imou App: iOS, Android |
| Аудіо інтерфейси | вбудований динамік та мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 4G LTE FDD: B1/3/5/7/8/20/28; LTE TDD B38/40/41 |
| Цифрове збільшення | 8x |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Живлення | акумулятор 15 000 мА•г, DC 5В 2A, сонячна панель |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Робоча температура | -20°С - +50°С |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | 177 х 110 х 142 мм |
| Вага | 738 г |
| Матеріал | пластик |
| У комплекті | камера + сонячна панель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення