Dahua DH-IPC-HFW5241EP-Z5E.
Код 55094Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
2-мегапіксельна мережева циліндрична варіфокальна камера, що належить до серії Dahua Pro AI, доповнена низкою інтелектуальних функцій, що підвищують точність виявлення. Він підтримує технологію Starlight і має металевий корпус, який відповідає класам...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Характеристика
| Матриця | 1/2.8" 2-МЕГАПІКСЕЛЬНИЙ STARVIS™ CMOS |
| ПЗП/ОЗП | 128/512 МБ |
| Хв. Чутливість | 0,0015 лк/F1,3 (кольоровий), 0 люкс з ІЧ-підсвічуванням |
| Витримка | 1/3 - 1/100 000 с |
| Регулювання осі | Поворот: 0°~360°; Нахил: 0°~90°; Обертання: 0°~360° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Діапазон освітлення | 120 метрів |
| Фокусна відстань | 7-35 мм |
| Діафрагми | F1.3 |
| Кути огляду | D: 33°-10°, H: 19°-5° |
| Виявлення об'єктів | 131 - 428 метрів |
| Спостереження за об'єктом | 52 - 171 метрів |
| Розпізнавання об'єктів | 26 - 86 метрів |
| Ідентифікація об'єкта | 13 - 43 метрів |
| Стиснення відео | Н.265; Н.264; H.264H; Н.264Б; MJPEG, Smart H.265+; Розумний H.264+ |
| Кількість ниток | 3 |
| Роздільна здатність відео | 1080P (1920 Ч 1080)/1,3 M (1280 Ч 960)/720P (1280 Ч 720)/D1 (704 Ч 576/704 Ч 480)/VGA (640 Ч 480)/CIF (352 Ч 288/352 Ч 240) |
| Частота кадрів (основний потік) | 1080r – 25 кадрів/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 – 25 кадрів/с |
| Частота кадрів (додатковий2. потік) | 1080r – 6 кадрів/с |
| Зменшення шуму (DNR) | .3D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ВДР | 120 дБ |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| Захист від запотівання | Підтримує |
| РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | 4 зони |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Сумісності | ONVIF (профіль S/профіль G/профіль T), CGI, Milstone, Genetec, P2P |
| Спосіб зберігання | NAS, FTP, SFTP, Micro SD до 256 ГБ |
| ПЗ | Розумні PSS, DSS, DMSS |
| Аудіоінтерфейси | 1 дюйм / 1 вих |
| Інтерфейси сигналізації | 2 дюйм / 1 вих |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Тригери тривоги | розпізнавання облич; охорона периметра; підрахунок людей; детекція руху, підміна відео, зміна сцени, мережеве з'єднання, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, аномалія зберігання; покинуті/зниклі безвісти; Карта кліків |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в цей район | Підтримує |
| Покинуті/відсутні речі | Підтримує |
| Розпізнавання облич | Підтримує |
| Підрахунок об'єктів | Підтримує |
| Кар'єру | Підтримує |
| Праздношатаніі | Підтримує |
| Натовпу | Підтримує |
| Виявлення паркування | Підтримує |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримує |
| Типи мішеней | Підтримує |
| Карта кліків | Підтримує |
| Харчування | Постійний струм 12 В |
| PoE | 802.3af |
| Енергоспоживання | 10,3 Вт |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Вимір | 273x95x95 мм |
| Вага | 1,1 кг |
| Матеріал | Метал + пластик |
| Кількість в коробці | 10 шт |
| Розмір упаковки (ШxВxГ) | 370 x 175 x 180 мм |
| Вага брутто | 1,54 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення