Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Dahua DH-IPC-HFW3441DG-AS-4G-EAU-B (2.8мм). 4МП ІЧ WizSense 4G
Dahua DH-IPC-HFW3441DG-AS-4G-EAU-B (2.8мм). 4МП ІЧ WizSense 4G
Код товара: 65710Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS - матриця; Фокус 2.8мм (Кут огляду 102°); Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688? 1520) - 25 к\с; Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; ІЧ+видиме світло (50+30м); Функції зображення: WDR, 3D...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| ROM/RAM | 128/256 Гб |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0°–360°; Нахил: –60°–0°; Обертання: 0°–360° |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 50+30м |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 54°; Д:121 |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG |
| Роздільна здатність відео | 4M (2688 х 1520); 4M (2560 х 1440); 3M (2304 х 1296); 1080p (1920 х 1080); 1.3M (1280 х 960 ); 720p (1280 х 720); D1 (704 х 576/704 х 480); VGA (640 х 480); CIF (352 х 288/352 х 240 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 х 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 х 576 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 х 1080 - 25 к/с |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 63м |
| Спостереження за об'єктом | 25м |
| Розпізнавання об'єкту | 12м |
| Ідентифікація об'єкта | 6м |
| Метод зберігання | вбудована eMMC (8 Гб); FTP;SFTP; Micro SD до 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G); CGI |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/1вих, вбудований мікрофон та динамік |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1вих |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T); LTE FDD:B1/3/5/7/8/20/28, GSM/GPRS/EDGE:B3/5/8 |
| Основні функції обробки | 4 зони |
| Тригери тривоги | помилка SD-карти, SD-карта заповнена, конфлікт IP, незаконний доступ, виявлення руху, фальсифікація відео, зміна сцени, виявлення звуку, виключення безпеки, ПІР-сигналізація, зовнішня тривога, сигналізація про низький заряд батареї, світлова сигналізація, |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 132 х 219 х 179 мм |
| Вага | 680 г |
| Матеріал | метал+пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення