Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Dahua DH-IPC-HFW2249S-S-IL (2.8мм). 2МП IP відеокамера
Dahua DH-IPC-HFW2249S-S-IL (2.8мм). 2МП IP відеокамера
Код товара: 67614Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 2МП, 1/2.8" CMOS - матриця; Фокус 2.8мм (кут огляду 107°); Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 х 1080) - 25 к\с; Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+; ІЧ+видиме світло (до 3...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | 0,002 люкс при F1,6 (кольоровий, 30 IRE); 0,0002 люкс при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач увімкнено) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Кути огляду | Г: 107°; В: 56°; Д: 127° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ + LED тепле світло |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B/Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 х 1080); 1.3M (1280 х 960); 720p (1280 х 720); D1 (704 х 576/704 х 480); VGA (640 х 480); CIF (352 х 288/352 х 240) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 х 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 х 576 25 к/с |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Тригери тривоги | Нема SD-карти; SD-карта заповнена; Помилка картки SD; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; рух виявлення; фальсифікація відео; вторгнення; SMD; виключення безпеки |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Виявлення об'єкта | 43 м |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Розпізнавання об'єкту | 8 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 1 - 4.4 Вт |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 166.2 х 70 х 70 мм |
| Вага | 480 г |
| Матеріал | метал |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення