Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Dahua DH-IPC-HDW2849TM-S-IL-BE (2.8мм). 8 МП Smart Dual Light WizSense
Dahua DH-IPC-HDW2849TM-S-IL-BE (2.8мм). 8 МП Smart Dual Light WizSense
Код товара: 64935Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
8-мегапіксельний 1/2,7-дюймовий CMOS, кодек H.265, ІЧ-світлодіод 30 м, ROI, SMART H.264+/H.265+, режим обертання, WDR, 3D NR, HLC, BLC, підтримує карту пам'яті Micro SD об'ємом до 256 Гбіт/с; вбудований MIC, джерело живлення 12 В постійного...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Камера з технологією Dahua Smart Dual Light оснащена розширеними функціями. Використовуючи інтелектуальний алгоритм, камера ефективно виявляє цілі в зоні спостереження. Під час нічних операцій камера використовує інфрачервоне (ІЧ) підсвічування для забезпечення видимості. Однак, коли ціль потрапляє в зону спостереження, камера перемикається на біле підсвічування, що дозволяє знімати повнокольорові відео та інформацію про ключові події. Така інтеграція знімка та відео з повнокольоровими зображеннями розширює можливості камери для запису.
Щоб мінімізувати світлове забруднення та оптимізувати його роботу, камера інтелектуально регулює параметри освітлення. Коли ціль залишає зону спостереження, біле світло вимикається, а ІЧ-освітлювач вмикається. Камера також включає технологію Dahua Smart Motion Detection, яка використовує інтелектуальний алгоритм для класифікації та фільтрації тригерів виявлення руху. Розрізняючи об'єкти, що представляють інтерес, і об'єкти, які не викликають занепокоєння, камера забезпечує ефективне і точне оповіщення про тривогу. Ця функція допомагає мінімізувати помилкові спрацьовування та забезпечує швидке виявлення відповідних подій. Крім того, камера оснащена високоякісним об'єктивом і використовує повнокольорову технологію Dahua. Ця технологія дозволяє камері робити чіткі та барвисті зображення навіть в умовах екстремально слабкого освітлення. Завдяки максимальній світлочутливості та максимальному використанню доступного світла камера створює яскраві та деталізовані зображення, покращуючи загальну продуктивність у складних умовах освітлення.
Характеристики
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0,008 лк при F1,6 (колір, 30 IRE); 0,0008 лк при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/3–1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0 ° - 360 °, кут нахилу: від 0 ° - 78 °, поворот: від 0 ° - 360 ° |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 58°; Д: 132° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 х 2160 20 к/с; 2688 х 1520 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 х 576; 704 х 480 25 к/с |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| ROM/RAM | 128/256Мб |
| Виявлення об'єкту | 84 м |
| Спостереження за об'єктом | 33 м |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 2.6-6 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - +55 ° |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 99 х ф122 мм |
| Вага | 480 г |
| Матеріал | метал |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення