Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Dahua DH-IPC-HDW1539DA-SAW-IL (2.8мм). 5МП WiFi IP відеокамера
Dahua DH-IPC-HDW1539DA-SAW-IL (2.8мм). 5МП WiFi IP відеокамера
Код товара: 71271Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 5МП, 1/2.7" CMOS - матриця; Фокус 2.8мм (кут огляду 108°); Максимальна роздільна здатність відео 2880 ? 1620- 25 к\с; Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; ІЧ+видиме світло (до 30м); Функції зображення: DWDR, поворот зобра...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | 0,007 лк F1.6 (кольоровий, 30 IRE); 0,0007 лк F1.6 (чорно-білий, 30 IRE); 0 лк (підсвічування ввімкнено) |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0°-360°; Нахил: 0°-78°; Обертання: 0°-360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 108°; В: 57°; Д: 129° |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B |
| Роздільна здатність відео | 2880 х 1620; 640 х 360 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 х 1620 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 х 360 - 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T); CGI |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Тригери тривоги | виявлення людей/транспортних засобів на основі штучного інтелекту |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T), Wi-Fi 6 IEEE 802.11b/g/n/ax |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ф110 х 102.2 мм |
| Вага | 320 г |
| Матеріал | метал+пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення