Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Dahua DH-IPC-HDW1230DT-SAW (2.8мм). 2 MP IR WiFi
Dahua DH-IPC-HDW1230DT-SAW (2.8мм). 2 MP IR WiFi
Код товара: 65965Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 2МП, 1/2.8" CMOS - матриця; Фокус 2.8мм (кут огляду 100°); Максимальна роздільна здатність відео 1920 ? 1080 25 к\с; Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; Smart H.265+; Smart H.264+; ІЧ підсвітка (до 30м); Функції зображен...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| ROM/RAM | 16/64 Mб |
| Мін. чутливість | Колір: 0.025Лк/F2.0, Ч/Б: 0.0025 Люкс/F2.0, 0 Люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0°-360°; Нахил: 0°-78°; Обертання: 0°-360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 100°; В: 53°; Д: 120° |
| Апертура | F2.0 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264H, H.264B, Smart H.265 + / Smart H.264 + |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 х 1080); 960p (1280 х 960); 720p (1280 х 720) |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 х 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 х 480 - 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD карта (до 256 GB) |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G); CGI; P2P |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T), Wi-Fi (2.4 GHz) |
| Виявлення об'єкта | 47 м |
| Спостереження за об'єктом | 19 м |
| Розпізнавання об'єкту | 9 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Тригери тривоги | Відключення мережі, конфлікт IP, незаконний доступ, виявлення руху, виявлення людини, виявлення звуку, підробка відео, вимкнення звуку |
| Живлення | 12 VDC |
| Потужність споживання | 1.9 - 4.2 Вт |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ф110 х 102 мм |
| Вага | 317 г |
| Матеріал | Метал+пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення