Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Dahua DH-IPC-HDBW2249E-S-IL (2.8мм). 2МП IP відеокамера з мікрофоном
Dahua DH-IPC-HDBW2249E-S-IL (2.8мм). 2МП IP відеокамера з мікрофоном
Код товара: 69141Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 2МП, 1/2.8" CMOS - матриця; Фокус 2.8мм (кут огляду 105°); Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 ? 1080) - 25 к\с; Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+; ІЧ+видиме світло (30м)...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | 0,002 люкс при F1,6 (кольоровий, 30 IRE); 0,0002 люкс при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач увімкнено) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0°–355°; Нахил: 0°–65°; Обертання: 0°–355° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 105°, В: 56°, Д: 126° |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 х 1080); 1.3M (1280 х 960); 720p (1280 х 720); D1 (704 х 576/704 х 480); VGA (640 х 480); CIF (352 х 288/352 х 240) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 х 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 х 576 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T); CGI |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 43 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 17 м |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 8 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 4 м |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Тригери тривоги | Вторгнення, прохід (дві функції підтримують класифікація та точне виявлення транспортних засобів та осіб), SMD Plus, Розумний пошук |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Розміри | 81 х ф110 мм |
| Вага | 350 г |
| Матеріал | метал |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення