Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua » Dahua DH-C5A. 5МП Wi-Fi IP відеокамера
Dahua DH-C5A. 5МП Wi-Fi IP відеокамера
Код товара: 69089Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
Роздільна здатність 5МП 1/2.7" CMOS; Кут огляду 90°; Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880x 1620) - 25 к\с; Кодеки H.265; ІЧ світло (до 10м); Аналітика та аларми: виявлення людини за допомогою штучного інтелекту, домашніх тварин, ...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
Характеристики
| Матриця | 5МП |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0° до 360°; Нахил: від -10° до 70 |
| Кути огляду | Г: 90°; В: 49°; Д: 106° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10м |
| Відео компресія | H.265 |
| DWDR | Підтримує |
| Роздільна здатність відео | 5M (2880 х 1620); nHD (640 х 360) |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 x 1620 - 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n/ax 2.412-2.472 GHz,2.4G |
| Живлення | DC 5В 1.5A |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | ф68 х 31.9 х 119.2 мм |
| Вага | 95 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення