Агент 007™ » Відеоспостереження » IP Системи » Відеокамери » Dahua Lite » Dahua DH-IPC-HDW1431T1-S4-BE. 4Mп IP c ИК
Dahua DH-IPC-HDW1431T1-S4-BE. 4Mп IP c ИК
Код товара: 55845Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
4Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8мм (кут огляду 93); Чутливість: 0.03 лк/2.0 (колір ), 0 лк з ІЧ Запис: 4Мп - 20к/с, 3Мп/2Мп - 25к/c Функції: 3D-DNR, BLC, DWDR, ІЧ підсвічув...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
- Детальний опис
Особливості:
- 4Мп IP з ІЧ;
- Матриця: 1/3" CMOS;
- Стиснення: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG;
- Об'єктив: f=2.8мм (кут огляду 93?);
- Чутливість: 0.03 лк/2.0 ( колір), 0 лк з ІЧ
- Запис: 4Мп - 20к/с, 3Мп/2Мп - 25к/c
- Функції: 3D-DNR, BLC, DWDR,
- ІЧ підсвічування до 30 м;
- IP67;
- DC 12В/5.1Вт, PoE (802.3af)
- ф109x85 мм, 250г
Характеристики
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.03 лк/F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR ) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 93°; В: 53°; Д: 111° |
| Кріплення об'єктиву | М12 |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість діодів | 1 |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264H, H.264B, MJPEG |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4Мп - 20к/с, 3Мп/2Мп - 25к/c |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/c |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Сумісність | ONVIF(Profile G); CGI; P2P; Genetec |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100Base-T) |
| ROM/RAM | 128/128Mб |
| Виявлення об'єкту | 50 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Живлення | DC 12В |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 5.1 Вт |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ф109х86 мм |
| Вага | 250г |
| Матеріал | Метал + Пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення