Ajax TurretCam (5 Mp/4 mm) ASP white відеокамера спостереження
Код товара: 65373Оцінка покупців: 0 голосів Голосувати
IP-камера з розумним інфрачервоним підсвічуванням і функцією розпізнавання об'єктів. Користувач має змогу переглядати відео в архіві й онлайн у застосунках Ajax. Щоб зберігати отримані дані, потрібно встановити карту microSD або підключити камер...
Детальний описУ вас з'явились питання?
Наш спеціаліст дасть відповіді
Наш спеціаліст дасть відповіді
Купити в 1 клік
Економте свій час
Економте свій час
- Детальний опис
TurretCam — IP-камера з розумним інфрачервоним підсвічуванням і функцією розпізнавання об'єктів. Користувач має змогу переглядати відео в архіві й онлайн у застосунках Ajax. Щоб зберігати отримані дані, потрібно встановити карту microSD або підключити камеру до NVR зі встановленим жорстким диском.
| Сумісність | Hub, Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G) |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Турельна |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 5 Мп (2880*1620) |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кут огляду | від 71° до 90° |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3at/ PoE |
| Слот для SD карти пам'яті | Є до 256 ГБ |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265 |
| Смарт-функції | Детекція людини, Детекція тварини, Розпізнавання транспортного засобу |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP65 |
| Діапазон робочих температур | від -25 °C до +40 °C |
| Робоча напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| РозміриКолірВага | 103x98x98 ммБілий496 г |
Характеристики та комплектація товару можуть змінитись виробником без повідомлення