Каталог товаров
Каталог товаров
Авторизация
Агент 007™ » Охранно-пожарная сигнализация » Извещатели » Разбития » Jablotron » Jablotron Profi JA-60B. Бездротовий детектор розбиття скла (без батарейок)

Jablotron Profi JA-60B. Бездротовий детектор розбиття скла (без батарейок)

Код товара: 44777
810
грн
Оценка покупателей: 0 голосов 0.00Голосовать

JA-60B - це сучасний сповіщувач розбиття скла, який забезпечує легку і надійну захист від грабежу. Датчик спрацьовує при появі глухого удару і дзвінкого звуку. Він забезпечує дуже високу надійність і запобігає помилкові тривоги. Один сенсор покриває ...

Подробное описание
У вас появились вопросы?
Наш специалист даст ответы!
Интересный товар? Поделитесь с друзьями!
  • Подробное описание
JA-60B - це сучасний сповіщувач розбиття скла, який забезпечує легку і надійну захист від грабежу. Датчик спрацьовує при появі глухого удару і дзвінкого звуку. Він забезпечує дуже високу надійність і запобігає помилкові тривоги. Один сенсор покриває всю кімнату, незалежно від кількості вікон. Технологія подвійного виявлення (тиск повітря і аналіз звуку), в поєднанні з цифровою обробкою гарантує високу чутливість до розбиття скла всіх типів. Особливий режим тестування дозволяє просто налаштувати сповіщувач. Відбувається регулярне самотестування сповіщувача, а остаточний результат передається на контрольну панель. Радіо зв'язок з використанням цифрового плаваючого коду гарантує високу безпеку передачі даних. Живиться від двох мініпальчікових батарейок ААА 1,5 В. Термін служби батарей приблизно 1 рік. Дальність радіозв'язку до 100м. Дальність виявлення тривожного сигналу макс. 9 метрів.
Характеристики и комплектация товара могут изменятся производителем без уведомления
Товар добавлен в корзину
Перейти к оформлению